Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje
Promo kód

Depandance

Depandance EA Hotelu Atlantic Palace****

  • EA Apartmány Mozart***
  • EA Hotel Mozart***
  • EA Hotel Elefant***

EA Apartmány Mozart***

  • Hotel apartmánového typu se nachází 20 m od EA Hotelu Atlantic Palace****, na karlovarské kolonádě v bezprostřední blízkosti Vřídla. Hotel disponuje prostornými apartmány s kuchyňkou, které jsou vhodné pro dlouhodobé pobyty. Kromě pohodlného ubytování je velkou předností EA Apartmánů Mozart*** jejich poloha v blízkosti léčebných pramenů, jenž umožňuje hostům dodržovat pitný režim, který je základní součástí lázeňské léčby.

Více informací:

www.hotelmozart.cz


EA Hotel Mozart***

  • Nachází se na levém břehu řeky Teplé, v blízkosti Vřídelní kolonády. Tato výhodná poloha (vzdálenost 70 metrů od EA Hotelu Atlantic Palace****) je ideální pro všechny návštěvníky Karlových Varů. Hotel nabízí 12 dvoulůžkových pokojů (u 3 pokojů možnost přistýlky) ve 3 poschodích s výtahem a 1 velký apartmán (86 m2). Každý pokoj je vybaven sprchou, WC, televizí, lednicí, trezorem a stylovým nábytkem.

Více informací:

www.hotelmozart.cz

EA Hotel Elefant***

  • Je od EA Hotelu Atlantic Palace**** vzdálen pouhých 100 metrů. Nachází se přímo na hlavní pěší zóně. Hotel disponuje kapacitou celkem 18ti standardně vybavených pokojů a 2 apartmá. Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou, televizí, lednicí, a stylovým nábytkem. Za příplatek je možné objednat pokoj s balkónem a výhledem na kolonádu. Placené parkoviště je vzdálené necelé 3minuty pěšky.

Více informací:

www.hotelelefant.cz

Speciální nabídky